APIE MUS

Klaipėdos sporto medicinos centras – valstybės asmens sveikatos priežiūros įstaiga, kurios paskirtis teikti asmens sveikatos priežiūros paslaugas sportininkams ir sportuotojams. Įstaigos savininko teises įgyvendina Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Centro misija – teikti sportuojantiems asmenims kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, atitinkančias jų poreikius ir lūkesčius, paremtas šiuolaikinio mokslo ir praktikos pasiekimais, glaudžiai bendradarbiaujant ir bendraujant medikams, sportininkams ir treneriams.

Klaipėdos sporto medicinos centras įsteigtas 1951 m. vasario 1 d. ir vadinosi Klaipėdos srities gydomosios fizkultūros dispanseriu. Įstaiga buvo įkurta siekiant rūpintis sportuojančių asmenų sveikata. Pirmuoju vyriausiuoju gydytoju dirbo Josifas Vulas. Apie 40 metų įstaiga buvo vienintelė mieste, teikusi ambulatorines kineziterapijos (gydomosios mankštos) paslaugas ir visiems miesto gyventojams. Nuo 1993 m. įstaiga vadinasi Klaipėdos sporto medicinos centru. Per tuos ilgus gyvavimo metus centro paskirtis nesikeitė – čia tikrinama sportininkų sveikata, tiriamos jų funkcinės galimybės, teikiamos reabilitacinės paslaugos. Centre lankosi ir pradedantys sportuoti vaikai, ir patyrę sportininkai, garsinantys Lietuvą olimpiadose, tarptautinėse varžybose.

Įstaigoje dirba kvalifikuoti sporto medicinos gydytojai, patyrę kineziterapeutai, slaugytojai.


SUSISIEKITE SU MUMIS

Adresas:
Šilutės pl. 4A, Klaipėda

Telefonas:
(8 46) 41 09 06

El. paštas